September 01 2016 05:23:35
Dynamic Menu
Strona główna
STATUT
Dla Ucznia
   PLAN LEKCJI
   zajęcia pozalekcyjne
   Kalendarz roku szkol.2015/16
   Rekrutacja
   Samorząd Szkolny
Dla Rodzica
   Harmonogram spotkań z Rodzicami 15/16
   1% na rzecz G11
   Rada Rodziców
Dla Nauczyciela
Innowacje/eksperymenty w G11
Tacy Sami
Nauczyciele i pedagodzy 2015/16
Galeria zdjęć
Galeria Zdjęć Picasa
Projekty edukacyjne
   2010/2011
   2011/2012
Forum
Linki
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 56
Najnowszy użytkownik: Gimnazjum11
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Powitanie

Kiermasz Używanych Podręczników

Rusza akcja Kiermaszu Używanych Podręczników. Dotyczy ona tylko uczniów klas trzecich. Uczniowie klas pierwszych i drugich wypożyczają podręczniki z biblioteki szkolnej. Byli trzecioklasiści, którzy chcieliby odsprzedać swoje książki za pośrednictwem biblioteki, proszeni są o kontakt osobisty lub mailowy (bibliotekagim11@wp.pl). Zapraszamy do współpracy.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
komunikaty

Uwaga, Uwaga!

Nowy rok szkolny 2016/2017 zaczynamy 1 września:

o godzinie 9.00 zapraszamy do szkoły uczniów klas 2 i 3

o godzinie 10.30 zapraszamy do szkoły uczniów klas 1

UWAGA!

W tym roku szkolnym darmowe podręczniki otrzymują uczniowie klas 1 i 2. Do odbioru będą po rozpoczęciu roku szkolnego, w terminie wyznaczonym przez bibliotekę szkolną.

Spis podręczników na rok szkolny 2016/2017

SPIS PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

Zakończenie roku szkolnego 2015/16:

Uroczystość pożegnania klas III z udziałem zaproszonych gości i wszystkich nauczycieli – odbędzie się w czwartek 23 czerwca 2016 o godzinie 12.00.

Zakończenie roku szkolnego w klasach I i II – odbędzie się w piątek 24 czerwca 2016 o godzinie 10.30.

Serdecznie zapraszam na te uroczystości wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

                                                                                                          Damian Pajonk

Wycieczka do Wrocławia
Wycieczki, wyjazdy

W dniu 16.06.2016 r klasy IB,IC,IIC pod opieką wychowawczyń:A. Janczewskiej-Połap, J.Chawińskiej i T.Czerwińskiej pojechały na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie spędzili czas głównie w ZOO, gdzie zwiedzili Afrykarium -pierwsze w Polsce oceanarium i jedyne na świecie poświęcone faunie jednego kontynentu - Afryce. Historia Wrocławskiego ZOO sięga 1865 roku, a kolekcja zwierząt należy do największych w Europie. Uczniowie widzieli również Halę Stulecia, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO, piękne kamienice na Starym Mieście, gdzie mile spędzili wolny czas. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, bo pogoda i humory dopisały. Smile

Spotkanie z Rodzicami

13 czerwca klasa 1b przygotowała wiele niespodzianek dla swoich Rodziców. Pod kierunkiem pani Ewy Zieleźnik zaprezentowała debatę oksfordzką pt . „Czy dziecko jest zawsze najważniejsze dla swoich rodziców?” Uczniowie wystąpili w przedstawieniu teatralnym pt. „Królowa Śniegu”, za które otrzymali na festiwalu teatralnym najwyższe wyróżnienie kategorii S, a reżyserowała je  Anna Janczewska-Połap.Na koniec wychowawczyni podsumowała cały rok szkolny, a uczniowie podziękowali rodzicom za trud wychowania i wręczyli kwiaty. Było bardzo sympatycznie i wzruszająco. :-)

Koncert Młodych Talentów

We wtorek 14 czerwca odbył się w naszej szkole XIV Koncert Młodych Talentów. Na scenie zaprezentowali się nasi uczniowie, absolwenci oraz gość specjalny p. Katarzyna Sroka. Uczestnicy koncertu popisali się występami wokalnymi, tanecznymi, grą na instrumentach, beatboxem. Kawiarniany wystrój sali, poczęstunek przy świecach uatrakcyjnił tegoroczne spotkanie.

Z debatą oksfordzką na spotkaniu rodziców

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami grupa uczniów klasy I b debiutujących w debacie oksfordzkiej na, ostatnie w tym roku szkolnym zmagania,  zaprosiła rodziców. Ściślej, uczniowie debatowali na klasowym spotkaniu z okazji Dnia i Mamy i Taty. Tym razem tezę wysunęła sama młodzież. Propozycji było kilka, a wszystkie dotyczyły relacji dorośli – dzieci. Ostatecznie jedna z uczennic zaproponowała tezę, którą zaakceptowali wszyscy to znaczy debatanci oraz opiekująca się projektem nauczycielka języka polskiego, Ewa Zieleźnik. Brzmi ona: Dzieci są dla rodziców zawsze najważniejsze.

      Przygotowania do debaty trwały około dwóch tygodni, gdyż wymagały od uczniów więcej pracy. Musieli się oni zmierzyć z argumentami propozycji i opozycji,  bowiem tym razem drużyny adwersarzy dopiero przed debatą losowały wybór strony. W szranki stanęli następujący uczniowie. W drużynie pierwszej:  Klaudia Kwiecień, Zuzia Ogińska, Julka Gleba i Ania Tabaszewska. Adwersarzy reprezentowali: Dominik Urbacz, Wiktoria Kamińska (III a), Jagoda Sumera i Wiktoria Budzisławska. Należy zaznaczyć, że Wiktoria wystąpiła w debacie grzecznościowo, za co serdecznie dziękujemy. W roli ekspertów wystąpili: Ola Musioł, Nikola Sladczyk, Nikola Wróblewska oraz Mateusz Malich, którzy z wielką kompetencją ocenili drużyny. Całością kierowała pani marszałek – Wiktoria Antkiewicz. Debata, tak jak poprzednie, została przeprowadzona na wysokim poziomie, jednak towarzyszyły jej większe emocje. Wiązały się one nie tylko z indywidualnymi wystąpieniami mówców, ale także ze świadomością, że z widowni obserwują zmagania rodzice oraz zaproszeni goście, czyli pani wicedyrektor Katarzyna Pietrzak i nauczycielki: wychowawczyni klasy I b, pani Anna Janczewska- Połap, pani Anna Szarwark, pani Janina Bienek, pani Teresa Czewińska oraz goście specjalni z zaprzyjaźnionego Morcinka: pani Anna Morajko oraz absolwentka G11, Agnieszka Krzymińska. Pani Anna Morajko, nauczyciel regionalista, animator kultury i specjalista od debat, przeprowadziła w marcu br. warsztaty z uczniami klasy I b, ucząc ich sztuki debatowania.

Odwiedziny w Rodzinnym Domu Dziecka
Wolontariat

Popołudnie, 7 czerwca spędziłyśmy miło z wychowankami Rodzinnego Domu Dziecka w Bielszowicach. Grałyśmy z nimi w piłkę, skakaliśmy razem na trampolinie i bawiliśmy się z psem. Przekazałyśmy im słodycze, które  były zbierane w naszej szkole. Wszystkim dziękujemy za słodki dar.

Nikola Kwiecień, Kamila Kornaś, Sandra Cyroń, Dominika Grabowska i pani Chawińska.

Wyniki konkursu o zdrowiu

Ogłaszamy wyniki konkursu o zdrowiu:

I miejsce - Aleksandra Osadnik, Roksana Głodny, Klaudia Szafarczyk - 3 b,
II miejsce -Paulina Gołuch, Oliwia Kulpińska - 2c
III miejsce - Aneta Bonk, Karolina Kołodziej Justyna Walenciak - 3c

Wszystkim GRATULUJEMY!
M. Cierpka, K. Koziołek

Zwrot książek do biblioteki

Informujemy, że od 13 czerwca bibliotekarki przyjmują zwroty wypożyczonych wszystkich podręczników szkolnych i pozostałych książek.

Dziennik Internetowy
50-lecie szkoły
Czas do wakacji
Za

rozpocznie się rok szkolny 2016/2017! :(
Kalendarz
Wrzesień 2016

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Ważne Linki
 /><br><br></a></td></tr>
</tbody>
<table style=

NewFusioN by HaYaLeT 692,938 unikalne wizyty  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!