Projekty edukacyjne 2015/2016

 

Klasa

Grupa

Temat projektu

Przedmiot / Opiekun

 

2a

 

 

 

1.Adrian Ceroń

2. Marcin Cylok

3. Marcel Bugajski

4. Adam Godula

 

Jak zmieniło się nasze
gimnazjum przez 15 lat?

Język polski

mgr Ewa Zieleźnik

2a

3a

1.Adam Giemsa

2.Adam Walczak

3. Grzegorz Pawlica

4. Michał Wieczorek

Jasna Góra w
Częstochowie- historia klasztoru

Religia

Mgr Janina Wanot

2a

1.Weronika Lisek

2. Natalia Bytomska

3. Aurora Izdebska

4. Karolina Cisek

 

Odkrycia geograficzne

Geografia

mgr Ewa Dukić

2a

1. Aleksandra
Kabasińska

2.Bogumiła Siegmund

3. Kamila Janczarek

4. Paulina Kubas

Jaka żywność jest szkodliwa dla człowieka?

 

Chemia

mgr Anna
Janczewska-Połap

2a

1.Magdalena Gorajczyk

2. Martyna Hewlik

3. Dawid Wilk

4. Wiktoria Bytomska

Sport moją pasją

Wychowanie fizyczne

mgr Ewa Gąsior

2a

1. Dominik Matczak

2. Patryk Gasz

3. Klaudiusz Gojowy

4. Kamil Bogucki

 

Największe odkrycia
archeologiczne w Polsce

Historia

mgr Elżbieta
Prokopowicz

2c

1. Bianka Kałuża

2. Paulina Gołuch

3. Przemysław Kamiński

4. Kamil Zakrzewski

Stres- przyczyny,
skutki sposoby zapobiegania

Biologia

mgr Dorota Paczyńska

2c

1. Wiktoria Benigier

2. Natalia Smolarczyk

3. Bartosz Dera

4. Jordan Sowa

 

Irlandia- geografia, historia,

kultura.

 

Język angielski

mgr Joanna Chawińska

2c

1. Kinga Marcińczak

2. Natalia Szwinge

3. Monika Malcher

4. Wiktoria Kucharczyk

 

Liczba
π
 

 

Matematyka

mgr Teresa Czerwińska

2c

 

 

 

 

 

1.Monika Koprowska

2. Angelika Karwacka

3. Angelika Wójcik

4. Natalia Pawlik

 

 

 

 

 

 

Dlaczego nie wolno
zażywać dopalaczy?

 

 

 

Psycholog

mgr Katarzyna Moś

 

 

 

2c

1.Piotr Białas

2. Damian Cuber

3. Mateusz Walczak

4. Marcel Ruba

Mój wymarzony
zawód- czyli jaki?

Pedagog

mgr Małgorzata Cierpka

2c

1.Oliwia Kulpińska

2. Karolina Smolarczyk

3. Tomasz Drzewiecki

4. Daniel Olkiewicz

Gimnastyka-znani
polscy olimpijczycy

 

Wychowanie fizyczne

mgr Grażyna Szklarz

2c

1.Paulina Gołuch

2. Bianka Kałuża

3. Wiktoria Benigier

4. Natalia
Smolarczyk

 

50 lat naszej szkoły

 

Projekt dodatkowy

Biblioteka

mgr Weronika
Mruk-Kujawa

mgr Janina Bienek

2b

1 Klaudia Januszka

2. Daria Szymik

3. Wiktoria Sroka

4. Natalia Szulc

Słynni Anglicy

 

Język angielski

mgr Alicja Kiołbasa

2b

1. Michał Buczek

2. Adrian Musioł

3. Mateusz Serwuszok

4. Dawid Wiecheć

Biografia Henryka Sienkiewicza

Biblioteka

mgr Janina Bienek

2b

1.Mateusz Skiba

2 Klaudia Brzoza

3. Roksana
Magiera

4. Kamila Szczyrba

 

Jak mądrze odczytać
reklamę?

Pedagog

mgr Małgorzata Cierpka

 

2b

1. Julia Iskra

2. Katarzyna Napierała

3 Marta Mansfeld

4. Brajan Rojek

Kraje anglojęzyczne-
Walia

Język angielski

mgr Joanna Chawińska

2b

1 Sebastian Osadnik

2.Piotr Hewlik

3.Patryk Szczyrba

4. Adam Mameła

Historia zawodowa mojej
rodziny.

WDŻ

mgr Krystyna Koziołek

2b

 

 

1.Adam Zelder

2. Patryk Pataj

3. Patryk Brym

4. Natalia Gajda

Słynni biolodzy

Biologia

mgr Krystyna Koziołek

3c

1. Artur Banduła

2. Patryk Patałąg

3. Marcel Mirga

Niemcy Polska – podobieństwa i różnice.

Język niemiecki

mgr Katarzyna Cichoń