Projekty edukacyjne 2011/2012

klasa

grupa

skład grupy

Temat

Opiekun

2a

1

1.Szymański Mariusz

2.Gągorowski Przemysław

3.Palus Rafał

4.Krynicki Mateusz

5.Cuber Dawid

Historia koszykówki KS Pogoń Ruda Śląska

mgr Ewa Gąsior

2

6. Hiszpański Piotr

7. Fojucik Paweł

8. Pietroń Wiktor

9. Majewski Denis

Kariera sportowa Andrzej Baszczyński

mgr Grażyna Szklarz

3

10. Wieczorek Karina

11. Świerkosz

12. Steler Sylwia

13. Michalska Klaudia

14. Gałecka Kamila

15. Cygan Joanna

Jak być zdrowym

mgr Dorota Paczyńska

4

16. Krzysteczko Kamila

17. Fabian Paula

18. Ruda Niccola

19. Kulik Sandra

20 Woźnica Łukasz

21. Czupryński Tomasz

Plusy i minusy zawierania wirtualnych znajomości

mgr Janina Bienek

2d

5

1. Jeleń Natalia

2. Wilk Klaudia

3. Siegmund Joanna

4. Majer Wiktoria

5. Napierała Agnieszka

Czym byłby świat gdyby nie napełniła go bezustanna
krzątanina poety? Życie Czesława Miłosza – prezentacja multimedialna

mgr Joanna Marek

6

6. Stary Mateusz

7. Krakowiak Arkadiusz

8. Tomczok Kamil

9. Kuchta Marcin

Kręcimy film reklamowy szkoły w języku polskim i
angielskim

mgr Alicja Kiołbasa

7

10. Halamoda Michał

11. Lipiec Szymon

12. Wróbel Marcin

13. Krząkała Dawid

14. Polczyk Paweł

Wpływ wynalazków na codzienne życie człowieka (XX i XXI
w.)

mgr Justyna Prukop

8

15. Kozicka Nikola

16. Gaszka Patrycja

17. Stachowicz Aleksandra

18.Osuch Tadeusz

19. Wyciślik Mateusz

Mój wymarzony zawód

mgr Krystyna Koziołek

2c

9

1.       Kolano
Klaudia

2.       Sławik
Dżesika

3.       Fojucik
Monika

4.       Hoinkis
Andżelika

5.       Grzesik
Klaudia

6.       Much
Klaudia – kl. 3c

Turystyka korzyści i zagrożenia

mgr Wojciech Sitko

10

7.       Lewandowska
Anna

8.       Walenciak
Martyna

9.       Tichomirow
Adam

10.   Plaskacz Mateusz

11.   Pyka Weronika

12.   Kubaś Marzena

Spektakl o tematyce profilaktycznej

mgr Katarzyna Cioban

11

13.   Mateja Daniel

14.   Nowak Adrian

15.   Leja Marcel

16.   Piechura Sebastian

17.   Zybała Łukasz

Z plecakiem przez Paryż

mgr Wojciech Solosz

12

18.   Brzozoń Kamil

19.   Magiera Kamil

20.   Ziobro Kacper

Służby ratownicze

mgr Teresa Czerwińska

2b

13

1.       Szafarczyk
Marta

2.       Teichman
Żaneta

3.       Gumińska
Agnieszka

4.       Dybała
Natalia

Przegląd wybranego kraju – Japonia

mgr Janina Bienek

14

5.       Mróz
Paweł

6.       Nowok
Piotr

7.       Wojcieszek
Marek

8.       Kaszyński
Patryk

9.       Kasperczyk
Paweł

Odnawialne i nieodnawialne źródła energii

mgr Anna Janczewska-Połap

15

10.   Kopeć
Karolina

11.   Kopeć Natalia

12.   Nizar Sylwia

13.   Król Wikoria

14.   Płuciennik Michał

15.   Gałązka Mateusz

16.   Hiszpańska Milena

Szkielet człowieka

mgr Krystyna Koziołek

3a

16

1.       Gryczman
Kamil

2.       Kowalski
Fabian

3.       Grabowski
Alan

Kariera Sportowa Marcina Baszczyńskiego

mgr Grażyna Szklarz

3b

17

1.      Musiał
Żaneta

2.      Sztuk
Aneta

3.      Hindera
Roksana

4.      Gnych
Sebastian

5.      Frąckowiak
Daniel

6.      Godlewska
Monika – kl. 3a

W jaki sposób możemy przeciwdziałać cyber-przemocy

mgr Janina Bienek

18

7.      Barteczko
Amanda

8.      Szelest
Dawid

Zwyczaje i tradycje w Wielkiej Brytanii

mgr Joanna Chawińska